DOPROVODNÝ PROGRAM KONFERENCE

Hravý networkingový večer

Martin Vasquez. 


Poznávání skrze netradiční cvičení z improvizačního divadla, konferenčních warm-up audience a zážitkové pedagogiky. Nikdo se nebude cítit trapně a do něčeho nucen. Zapomeňte na táborové hry a aktivity... přichází hravý networking 21. století! Cvičení a hry, které Martin Vasquez načerpal na konferencích v Čechách i zahraničí, jsou obohaceny o jeho schopnost humoru a lehkosti, s jakou vás večerem provede.

Co vás čeká:

* Ty, které znáte od vidění, skutečně poznáte

* Ty, které uvidíte poprvé, se stanou vašimi přáteli

* Dozvíte se hodně o sobě a svých kvalitách

* Dozvíte se, kdo v jaké oblasti podniká něco zajímavého

* Večer vám uteče tak, že budete chtít pokračovat u skleničky něčeho dobrého 😊Účastníci konference mají možnost využít testování pracovní motivace!

S naším stříbrným sponzorem společností Adult Edu s.r.o. , jejíž jednatelkou  je Mgr. Jana Mynářová, máte možnost nechat si zdarma otestovat svou pracovní motivaci. Test probíhá online, jeho vyplnění trvá maximálně 30 minut, a výsledky vám zašleme emailem. Podrobnější informace najdete na www.adultedu.cz

Máte-li o test zájem, napište na janamynar@gmail.com.

Polední protažení a relaxace

POLEDNÍ PROTAŽENÍ A RELAXACE

Mgr. Lenka Kováčechová

Nejste první ani poslední, koho občas bolí záda, hlava, zápěstí a večer se cítíte vyčerpaní a unavení.

Krátká ukázka uvolňovacích, protahovacích a relaxačních cviků vám poskytne návod, jak zvýšit svou odolnost vůči stresu a jak předcházet únavě, bolesti a vyčerpání.

Nepotřebujete žádný speciální cvičební oděv, pouze chuť udělat něco pro své zdraví.