Menu Zavřeno

Týmový koučink

TÝMOVÝ KOUČINK

„Najít skvělého hráče je snadné. Sestavit skvělý tým je umění.“ Jack Welch
(workshop)

Vítejte ve světě kolektivního růstu a synergie, kde koučování není jen individuální cestou, ale stává se cenným nástrojem pro spolupráci týmu. Kurz „Týmový koučink“ je další zastávkou na vaší cestě k prohloubení koučovacích zkušeností a otevírá nový pohled na práci s kolektivy. Osvěží vám současné profesionální dovednosti a zároveň nahlédneme do práce s potenciálem a týmovou dynamikou.
Komunikace je klíčem k úspěchu týmu, a my vám pomůžeme procvičit způsoby, jak ji efektivně a s respektem vést. Přijďte ochutnat ukázku kurzu „Týmový koučink“, který jsme vytvořili a vedeme společně s Martinou Fau.

O JANOVI:

  • Spolumajitel Eschola, v.o.s., lektor, kouč a supervizor.
  • Během studia anglické filologie na UP v Olomouci absolvoval jednoleté studium financí a managementu na univerzitě St. Andrew’sPresbytarianCollege, v Severní Karolině.
  • V posledních několika letech spolupracoval na sestavení systému vzdělávání a výuce ve firmách DHL, ABB, Plzeňský Prazdroj, Komerční banka, Bang and Olufsen apod.
  • V roce 2006 absolvoval manažerský program „MBA v kostce“.
  • V letech 2010-2012 úspěšně dokončil certifikovaný program pro profesionální kouče (ICF ACC) podle metodiky Results Coaching Systems a v letech 2012-2014 dvouletý kurz v integrativním koučinku.
  • V roce 2015 završil jednoletý supervizní výcvik. Od roku 2014 je jedním z lektorů akreditovaného koučovacího výcviku Akreditovaný kouč.
  • V roce 2018 dokončil pětiletý psychoterapeutický výcvik v oboru SF terapie (Terapie zaměřená na řešení).
  • Je členem Asociace integrativních koučů. Vede tréninky a školení v České republice, na Slovensku a v Rakousku

JAKÉ KOUZELNÉ PROMĚNY JSTE BYL VE SVÉM ŽIVOTĚ ÚČASTNÍKEM NEBO POZOROVATELEM?

„Asi největším i nejzajímavějším kouzlem změny jsou pro mě moje děti. Občas se musím štípnou do prstu, že to vše není pouze VR.

Jinak pochopitelně každá změna, kterou si mí klienti přejí a podaří se jim ji dosáhnout, byť by se odehrála pouze v jejich mysli, pro mě představuje malé kouzlo.“