Menu Zavřeno

Slepá místa koučování

SLEPÁ MÍSTA KOUČOVÁNÍ

(workshop)

Účastníci se podívají, kde jsou na své životní cestě – a co to pro ně znamená. Jaká jsou červená vlákna jejich života a co znamená 13. komnata naší duše a dozvědí se, jak s těmito tématy mohou pracovat u svých klientů.

O LADISLAVOVI:

 • Inspirativní důchodce, kouč, terapeut a průvodce životem, jehož cílem je učit druhé žít v přítomném okamžiku a přitom spojovat pravou a levou hemisféru, zkušenosti a intuici a duchovní rozměr s naší fyzickou existencí.
 • K jeho dávné minulosti patří studium na MFF UK a práce ve Výzkumném ústavu matematických strojů.
 • Po revoluci absolvoval mezinárodní výcvik v Gestalt přístupu a psychosyntéze a už 30 let “žije s Gestaltem”.
 • Deset let působil jako trenér v terapeutickém institutu IGT, sedmnáct let jako spolumajitel a trenér institutu Gestalt Essence pro výcvik koučů v Gestalt modalitě.
 • V České asociaci koučů získal akreditaci Akreditovaný seniorní kouč – supervizor a několik let působil ve Stavovské radě (pro odbornost) mj. i jako její předseda.
 • V posledních letech absolvoval mezinárodní výcviky Somatic Experiencing a Neduální terapie.
 • Je také autorem knihy Obejměte své vnitřní dítě.
 • Kromě práce na osobním rozvoji se přes třicet let věnoval i své vlastní duchovní cestě.
 • Říká, že sedmdesát let jeho života mu dává určitý nadhled a vede ho k výraznému zjednodušení života.
  V současnosti se zaměřuje na transformační přístup v koučování, na léčení našich hlubokých duševních zranění a na propojení duchovního a „běžného“ způsobu života.

JAKÉ KOUZELNÉ PROMĚNY JSTE BYL VE SVÉM ŽIVOTĚ ÚČASTNÍKEM NEBO POZOROVATELEM?

„Aktuálně mě napadá:

 1. ve druhé třídě jsem kvůli zánětu spojivek zůstal doma a navzdory pálení očí jsem přečetl svou první knížku o kocourkovi Mikešovi, a tím se ze mně stal vášnivý čtenář,
 2. v šestnácti mi poprvé zachutnal špenát, který připravila tátova druhá žena, výborná kuchařka, a od té doby ho rád jím,
 3. v třiceti osmi letech jsem si na akci zvané Kreativita při sufi tanci (dnes tance univerzálního míru) naplno uvědomil existenci a zázračnost své duše i duše druhých účastníků a pocítil jsem Boží dotek (slovy se takový zážitek opravdu špatně popisuje) a vydal jsem se na novou životní cestu.

A kouzelné proměny zažívá mnoho mých klientů a účastníků výcviků :-))“