Menu Zavřeno

Proměny lídra

PROMĚNY LÍDRA

(workshop)

Od manažerů očekáváme, že jsou do velké míry „hotoví“ a připraveni v čase povýšení. Jenomže v životě manažera je několik míst, které vyžadují transformaci. Doslovně: opustit staré a doteď užitečné zvyky a dovednosti a nahradit je novými.
Toto není snadné a již vůbec ne automatické. Formální onboarding většiny společností učí základní manažerské kompetence. Prakticky vůbec se ale nevěnuje tomu, PROČ by měl nový lídr změnit své myšlení a chování.
V našem workshopu se podíváme přesně na tyto aspekty „proměny jednotlivce v manažera“. V aktivním workshopu se zaměříme společně na:
Co nás učí o „stávání se lídrem“ naši klienti v Abecedě lídra
Jaké milníky v kariéře lídra vyžadují transformaci
Mindset + Skillset – kdy a jak na ně v průběhu životního cyklu lídra.

O MARKOVI:

  • Kouč, trenér, konzultant pro lídry nebo pro ty, kteří se jimi chtějí stát. Jeho vášní je leadership.
  • Věří, že osobnostní rozvoj je dlouhodobá cesta. Proto jde do hloubky a zajímá se o leadership a osobnostní rozvoj komplexně.
  • Během své 15leté praxe vedl týmy různých velikostí – prošel si vedením týmu, vedením oddělení s několika týmy i vedením celé pobočky. Vedl týmy v operativě, v administrativě, manažerský tým, a dokonce i sportovní tým.
  • Kromě manažerské praxe má také psychoterapeutický výcvik (PCA), čtyři koučovací výcviky (Koučink Centrum, Gestalt Essence) a několik stovek odkoučovaných hodin.
  • Dále akreditaci pro práci s psychometrikou (Insights Discovery), Facet5, Master Facilitator trénink (trénink trenérů) a v praxi odvedených desítky různých tréninků pro lídry a manažery.
  • Všechny tyto zkušenosti dnes přináší do práce se svými klienty. Říká, že výsledkem jeho práce jsou vědomější a kompetentnější lídři.
  • Je také autorem Abecedy Lídra, online onboarding programu pro začínající lídry. Přenesl do něj své praktické zkušenosti s vedením a také léta studia a vzdělávání v této oblasti.

JAKÉ KOUZELNÉ PROMĚNY JSTE BYL VE SVÉM ŽIVOTĚ ÚČASTNÍKEM NEBO POZOROVATELEM?

„Väčšina zmien, ktoré zažívam v práci s manažérmi, je tak trochu plánovaná a nedeje sa náhodou. Je pre mňa veľkým zadosťučinením ich sledovať, ale až tak veľmi ma neprekvapujú. Tie, čo sú pre mňa najviac prekvapujúce, pochádzajú z môjho osobného života.

  1. Vyrastanie 3 detí, 17, 14, 6 (každé je v inom veku, takže to je zdroj ustavičnej zmeny).
  2. Moja osobná premena z „hranatého bojovníka“ na (skoro) chápajúceho a tolerantného človeka 🙂.
  3. Ustavičné premeny nášho vzťahu a partnerstva s mojou ženou Klárou (stále ma to prekvapuje).“