Menu Zavřeno

Pravdy a mýty o interním koučování

PRAVDY A MÝTY O INTERNÍM KOUČOVÁNÍ ANEB NEBOJTE SE ZEPTAT

(přednáška)

Alice a Alena založily před 4 lety Platformu interních koučů s cílem vytvořit pro kouče, kteří jsou v interním angažmá, prostředí, ve kterém probíhá sdílení, profesní růst a vzájemná podpora.
Ambicí bylo a je podpořit status interního koučování a prokázat jeho kvalitu. A také v neposlední řadě sdílet a ošetřovat specifika interního angažmá koučů ve firmách – benefity, které přináší, a rizika, která je třeba vnímat a pracovat s nimi. Řada z nich je přeceňována, řada opomíjena.
Jaké jsou tedy pravdy a mýty kolem interního koučování?

JAK PODPOŘIT ÚSPĚCH KOUČOVACÍ ZAKÁZKY V INTERNÍM KOUČOVÁNÍ

(workshop)

V rámci workshopu společně projdeme konkrétní reálné situace z firemní praxe – zádrhele či úzká místa, se kterými se můžete v rámci interního koučování ve firmě setkat.
S účastníky workshopu se podíváme na to, jak řešit a ošetřit tyto konkrétní situace z pozice zadavatele koučování, z pozice HR, z pozice koučovaného i z pozice interního kouče samotného.

O ALENĚ:

  • brzy doplníme

JAKÉ KOUZELNÉ PROMĚNY JSTE BYLA VE SVÉM ŽIVOTĚ ÚČASTNÍKEM NEBO POZOROVATELEM?

„Každý nový den otevírá svět plný kouzelných proměn, kterých se můžeme účastnit. Teprve až ve chvíli, kdy přijmeme sami sebe, jací jsme, otevřeme bránu vlastní změně. V tomto paradoxu popsaném Carl R. Rogersem spatřuji základ kouzelných proměn kolem sebe.“

O ALICI:

  • brzy doplníme

JAKÉ KOUZELNÉ PROMĚNY JSTE BYLA VE SVÉM ŽIVOTĚ ÚČASTNÍKEM NEBO POZOROVATELEM?

„Asi je těžké vybrat jenom jednu. Pro mě je kouzelná každá proměna, když vidím, že se něco rozmotá a tomu druhému je lépe – ať už je to moje dítě, klient, kolega nebo kamarád. Jsem vždycky vděčná, když můžu být u toho.“