OHLÉDNUTÍ DO MINULOSTI

Koučink v praxi

AIK plní svou vizi „přinášet koučink tam, kde je finančně nedostupný“ i tím, že už 8. rokem pořádá dvoudenní konference o koučinku. Mnoho účastníků nám potvrdilo, jak jim inspirace z konferencí obohatila život, jak se sami díky následnému výcviku stali kouči, jak si uvědomili, kde všude je koučink jako princip součástí běžného života. To nám dává motivaci konference tvořit i dále. Každá je originální, jedinečná a jsme hrdí na vysokou kvalitu, kterou účastníci nesmírně oceňují.
MINULÉ ROČNÍKY

7. ročník

ROVNOVÁHA
V ŽIVOTĚ

6. ročník

KOUČOVÁNÍ
BEZ HRANIC

5. ročník

PARTNERSTVÍM
K ROZVOJI
HISTORIE KONFERENCE
ROČNÍK KONFERENCE

ROČNÍK KONFERENCE

ROČNÍK KONFERENCE

ROČNÍK KONFERENCE

ROČNÍK KONFERENCE

ROČNÍK KONFERENCE

ROČNÍK KONFERENCE

ROČNÍK KONFERENCE

„Koučink v praxi“ se přesunul do nových prostor, nabrala směr k navazování vztahů, předávání zkušeností, přidala na kvalitě. 

Konference byla pestrá, jak v nabídce prezentujících, tak i v nabídce interaktivních workshopů, které jsme si náležitě užili. 

Konference s podtitulem Boříme mýty o koučování se zúčastnilo 70 lidí, kteří vyjádřili 93% spokojenost s úrovní konference. 

Opět jsme se dobře bavili a samozřejmě jsme se toho spoustu naučili. Navíc jsme navázali několik nových přátelství. 

Cílem konference je rozšíření zkušeností v koučinku, vzájemné obohacování se o nové přístupy a výzva k profesionalizaci koučů.

Konference nabízí prostor pro sdílení novinek, aktuálních trendů a možností aplikace a rozvoje koučovacích kompetencí. 

V roce 2013 se uskutečnil I. ročník tehdy ještě interní konference „Koučink v praxi“ v hlavních rolích byli koučové AIK.

Koučové AIK se na konferenci představili, jak v přednáškové části, tak na workshopech,. Začala tak nová éra konferencí o koučování.