Fotogalerie


Sobotní workshopy ve zkratce.


OSOBNOSTI KONFERENCE

Seznam řečníků je řazen abecedně.

Darina Daňková

Ředitelka / DK AKORD

Ředitelka organizace působící v oblasti kultury a služeb, poradkyně a certifikovaná integrativní koučka se zájmem o psychologii, grafologi a osobní rozvoj. Koučovací přístup využívá v každodenní manažerské práci.

Šárka Gřundělová

Training manager / Moneta Money bank

Certifikovaný kouč a lektor. Věnuje se rozvoji lidského potenciálů prostřednictvím koučinku, mentorinku a tréninku, které doplňuje o prožitkové techniky NLP. Věří, že si člověk prostřednictvím koučování a svého rozvoje může zkvalitinit osobní i pracovní život.

Rostislav Honus

CEO / Existencial coaching 

Milí účastníci konference. Těším se na setkávání, příběhy, nápady, inspiraci. Doufám, že i pro Vás budou postřehy k hledání životního smyslu generace Z zajímavé.  

Rosťa Honus

Kouč, lektor, facilitátor systémových změn v organizacích. Zabývá se existenciální filozofií a psychologií v koučování a rozvoji lidí, managementem, psychologií a sociologií organizací, systémy řízení lidských zdrojů, kulturou organizací.

A mé motto:

"Člověk je jen svým projektem, existuje jen potud, pokud uskutečňuje sebe sama, je tedy souhrnem svých činů, pouze svým životem." J. P. Sartre“

Jana Mynářová

Výkonná ředitelka / Asociace integrativních koučů

„Koučka, psycholožka, lektorka a překladatelka. Absolvovala školení u Douga Silsbeeho v Severní Karolíně a v České Republice propaguje a rozvíjí nový koučinkový směr Všímavý koučink (Mindful Coaching).“

Motto:

Ptá se žák Mistra: "Jak to děláš, že Tě nikdy nic nerozhodí?"

"Ale to víš, že rozhodí! Jen se umím v mžiku zase srovnat."

Martina Martušková

Ředitelka / Anulika z.s.

„Jsme to, co si myslíme. Vše z toho, co jsme, vzniká s našimi myšlenkami. Myšlenkami tvoříme svět. " Buddha

Milí účastníci konference, ve svém příspěvku bych Vás ráda seznámila s tím, proč je tak důležité využívat koučink a koučovací přístupy v sociální oblasti. Jak to je s dobře míněnými radami a také, že když uvěříte na zázraky, tak je uvidíte každý den.

Martina Martušková, koučka, výkonná ředitelka neziskové organizace Anulika z.s. , manažerka projektu "Podpora péče"“

Sylvie Navarová

CEO/ Škola Manažerského Rozvoje s.r.o.

Nejen svým mottem "Všechny zdroje nosíme v sobě" se Vám dnes představí Sylvie Navarová.

Sylvie pracuje jako kouč a psycholog. Je autorkou výcviku INTECO - Integrativní kouč spolu s Janou Zouharovou a Janou Mynářovou. 2x byla oceněna Národní cenou kariérového poradenství za programy profesního rozvoje pro školy a pro dospělé.

"Na konferenci vystoupím 3x. Poprvé spolu se Šárkou Jurečkovou jako garant rubriky Koučování ve firmách a organizacích. Podruhé s Janou Zouharovou přineseme zprávu o spolupráci národní i mezinárodní na poli kariérového poradenství. A do třetice všeho dobrého vám představím možnosti využití různých typů karet v koučování na sobotním workshopu. Srdečně vás zvu k účasti na konferenci! Sylvie

Radka Šušková

CEO/ New Dimension s.r.o.

"Nová dimenze koučování - virtuální realita"

Na letošní konferenci se chci podělit o svůj nový zážitek. Vyzkoušela jsem jako kouč virtuální realitu při koučinku. Jsem konzervativní člověk, takže i pro mne samotnou to byla velmi zajímavá zkušenost... a co teprve pro toho, koho jsem koučovala :-). A o tohle se s vámi chci podělit ve svém příspěvku. Jak může koučování získávat novou dimenzi ve virtuální realitě.

"Svět ustoupí každému, kdo ví, kam jde."

Adam Wojtovič

CEO / E schola s.r.o.

Dobrý den! 

Jmenuji se Adam Wojtovič a jsem majitel jazykové a vzdělávací agentury Eschola, lektor a kouč. Na konferenci Koučink v praxi budu prezentovat naše několikaleté zkušenosti s tím, jak efektivně propojit tréninky manažerských a komunikačních dovedností s individuálním koučováním. Coaching Concept, jak tento formát označujeme, se nám opakovaně osvědčil při práci s našimi klienty v ČR, na Slovensku a v Rakousku. Nejen že zvyšuje motivovanost a aktivní zapojení účastníků - je vhodný zejména při práci s tzv. talent poolem, ale také zvyšuje efektivitu dopadu kurzů. Propojení soft-skills tréninků a individuálního koučování vidíme jako zajímavou budoucnost v oblasti vzdělávání dospělých.

Přes všechny své klady a přednosti má koncept však i své omezení a limity a i o ně se s vámi rád podělím na své prezentaci dne 4.11.2016. Ty z vás, které zaujme, pak ještě zvu na workshop zaměřený na koučovací nástroje pro práci s klienty - Práce s návyky, který proběhne v sobotu odpoledne.

Hezký den a na shledanou na konferenci AIK!

BUDUJEME VZTAHY

1. den - program 4. konference "Koučink v praxi"

09.00 - 10.30 Blok 1

Jana Mynářová ˜ Úvodní slovo
Šárka Gřundělová a Darina Daňková ˜ Partnerstvím k rozvoji (ojedinělý pilotní program AIK)
Šárka Jurečková, zakladatelka Koučink Portálu, Sylvie Navarová a další profesionální koučové spolupracující s Koučink Portálem ˜ Synergie vztahů
10.30 - 11.00 Přestávka
11.00 - 12.30 Blok 2
Martin Hlisnikovský, Huisman Konstrukce, s.r.o. ˜ Koučování mezi jeřáby
Sylvie Navarová, Jana Zouharová a Andrea Csirke ˜ Kariérové poradenství a koučink napříč Českou republikou a různými směry
Iveta Švartáková a Zlatka Strnadlová, New Dimension, s.r.o. ˜ 5denní výzva
12.30 - 14.00 Přestávka na oběd + muzikoterapie
14.00 - 15.30 Blok 3
Radka Šušková, New Dimension, s.r.o. ˜ Nová dimenze v koučování - virtuální realita
Jan Katolický, Eschola, v.o.s. ˜ Koučování bez zakázky - ukázka koučování naživo
16.00 - 17.30 Blok 4
Adam Wojtovič, Eschola, v.o.s. ˜ Propojení individuálního koučování a tréninků soft-skills ve firmách - případové studie a praktická aplikace
Martina Martušková, Anulika, z.s. ˜ Koučink jako cesta - neziskový sektor a koučink
Petra Crhák, Tieto Czech s.r.o. ˜ Generace X, Y, Z a přicházející Alfa a jejich vzájemný vztah
Rosťa Honus˜ Koučink v praxi - koučování VŠ studentů
17.30 - 18.30 Přestávka na občerstvení
18.30 - 19.30 Zábavný program s nejedním překvapením
od 19.30 Networking + volná zábava

2.den.

09.00 - 10.30 Blok 1
15.30 - 16.00 Přestávka
2. den - workshopy - program 4. konference "Koučink v praxi"

Martina Martušková ˜ Techniky imaginace v koučovacím procesu
I když vám znalosti a rozum říkají, že může přijít selhání, máte schopnost vědomě směrovat vaši představivost k úspěchu. Představy se neustále šíří z našeho nevědomí do vědomí a jsou součástí naší intuice.
Šárka Gřundělová ˜ Networking aneb cesta k fajn lidem
Networking není o sbírání vizitek, je to investice do vztahů, které se vám možná někdy vyplatí až v budoucnu - často nefinančně, např. novými možnostmi a inspirací.
10.30 - 11.00 Přestávka
11.00 - 12.00 Blok 2
Sylvie Navarová ˜ Ochutnávka kurzu Využití různých typů karet v koučování
Karty emocí, karty příběhů, obrázkové karty, žolíkové karty, abstraktní karty a další, jak s nimi pracovat a jak je využít v procesu koučování.
Renata Václavková ˜ Balintovská skupina
Balintovskou skupinu jako metodu využijete, pokud pracujete s týmem pracovníků, kde řešíte vztahové či případové záležitosti.
12.00 - 13.30 Přestávka na oběd + zábava
13.30 - 15.00 Blok 3
Jana Mynářová ˜ Práce se změnou
Seznámíte se se zákonitými fázemi postupu změn a poodhalíte možnosti, jak změnu nastartovat a uhájit navzdory nepříznivým okolnostem.
Darina Daňková ˜ Jak budovat svou osobní i profesní značku aneb jak zazářit v davu
Charisma, kouzlo osobnosti, lze to získat? Odnesete si vhled do sebe sama i mnoho sebekoučovacích metod, díky kterým se rozhodně neztratíte.
15.00 - 15.30 Přestávka
15.30 - 17.00 Blok 4
Adam Wojtovič ˜ Práce s návyky - koučovací nástroje pro práci s klienty
Lze "starého psa" vůbec naučit "novým kouskům"? A pokud ano, kolik času na to potřebujeme?
Lenka Fasterová ˜ Práce se zadáním
Jak může fungovat koučovací rozhovor se zadáním nadřízeného? Ideálně tak, aby podřízený chtěl na sobě sám pracovat a byl ochoten převzít za svůj rozvoj a výsledky odpovědnost.
17.00 - 17.30 Přestávka
17.30 ukončení
Jana Mynářová ˜ Ukončení konference, shrnutí