OSOBNOSTI KONFERENCE

Seznam je řazen abecedně. 

Darina Daňková

Ředitelka / DK AKORD

"Ptáček, když sedí na stromě na větvi,

nemá nikdy strach, že se pod ním větev zlomí.

Nedůvěřuje totiž větvi, důvěřuje svým křídlům."

Již 17 let stojí v čele organizace působící v oblasti kultury a služeb, je poradkyně a certifikovaná integrativní koučka. Zajímá se o psychologii, grafologii a osobní rozvoj, koučovací přístup využívá v každodenní manažerské práci. Je nadšená absolventka tréninků vedených Marilyn Atkinson, jedné z nejlepších kouček na světě. Věří, že každý může mít svá křídla, které mu zajistí let do výšek i bezpečná přistání.


František Hroník

CEO / MotivP


Od 90. let se jako jeden z prvních v českém a slovenském prostředí věnuje kognitivně behaviorální psychologii, kterou úspěšně propojuje s businessovým prostředím. Je to zkušený lektor, kouč a významný odborník v oblasti řízení lidských zdrojů, ale také úspěšný manažer. František Hroník založil vlastní vzdělávací společnost MotivP a byl dvakrát finalistou v soutěži Manažer roku (2008, 2012). V současnosti je jednou z největších osobností v oblasti psychologie práce v České republice i na Slovensku. Díky jeho progresivnímu přístupu ke vzdělávání také poprvé představil v českém a slovenském prostředí psychodiagnostiku online. 

Petra Janková

Regionální ředitelka/ TAB Board


Jako regionální ředitelka TAB Board pomáhá Petra majitelům malých a středních firem definovat osobní a firemní vize a následně je naplňovat. Zároveň se věnuje osobnímu rozvoji, a to jak formou koučování, tak tréninků. Má 15 let zkušeností v řízení lidských zdrojů ve firmách z oblasti obchodu, výroby a financí. Absolvovala akreditovaný koučovací výcvik i jeho nástavbu zaměřenou na práci s emocemi. Ráda vidí, že její práce přináší klientům reálný užitek a dává smysl tomu, co dělají.

Martina Martušková

Ředitelka / Anulika z.s.

"Jsme to, co si myslíme. Vše z toho, co jsme, vzniká s našimi myšlenkami. Myšlenkami tvoříme svět. " Buddha

Martina založila neziskovou organizaci Anulika z.s. v roce 2012 a od roku 2016 je její výkonnou ředitelkou. Je spolutvůrkyní projektu "Podpora péče" určeného rodinám a pečujícím o dlouhodobě nemocné a umírající.

Od roku 2010, kdy se poprvé potkala s koučinkem, je jeho nadšenou propagátorkou, je certifikovanou koučkou, supervizorkou a terapeutkou.


Petr Mateřánka

Změnový poradce, kouč, facilitátor synergogických řešení / Synergogy group.

"Otevřenost, důvěra, respekt a SKUTEČNÁ ZMĚNA."

Věnuje se manažerskému a výkonovému koučinku (individuální, týmový) a výcviku budoucích koučů.

Pomůže řešit situace, kdy klesá výkonnost, zhoršují se vztahy.

Jeho doménou je zavádění leadershipu, týmové spolupráce a motivace do firemní praxe.

Od 2009 úspěšně realizoval více než 90 projektů. Odkoučováno má více než 450 hodin.

Absolvoval mezinárodní výcvik Facilitace synergogických workshopů (Synergogy Group), výcvik Koučování podle mozku a Neuroleadership (Results Coaches) a je držitelem mezinárodní certifikace v Psychologii prodeje (Lux Business School).

Sylvie Navarová

CEO/ Škola Manažerského Rozvoje s.r.o.

"Všechny zdroje nosíme v sobě."

Sylvie pracuje jako koučka a psycholožka. Je autorkou výcviku INTECO - Integrativní kouč spolu s Janou Zouharovou a Janou Mynářovou. 2x byla

oceněna Národní cenou kariérového poradenství za programy profesního rozvoje pro školy a pro dospělé.

Jan Roule

Kouč, lektor / Atria Group

Od roku 2008 rozvíjí vlastní koučink kariéru a v roce 2010 založil společnost InnerVoice, jejímž hlavním mottem je ,,Všechno, co člověk opravdu potřebuje vědět, je v něm." Jeho vášní je sport a "nastartování" změny v lidech samotných. V roli profesního kouče podporuje své klienty v dosažení nejlepších výsledků v projektu, na kterém pracují, a zároveň k udržení rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem. Má dvě děti, které jsou jeho neustálou inspirací. Byl hluboce ovlivněn Johnem Withmore a Timothy Gallewey, ti byli jeho inspirací při mnoho koučovacích tréninků, které spolu strávili. Jan je ICF (International Coach Federation) akreditovaný kouč na úrovni ACC. Ve svém koučování je zaměřený na různé ,,inner game" techniky. Jan je rovněž certifikovaný Erickson Proffesional Coach a certifikovaný NLP Practitioner kouč Erickson College (Vancouver, Canada). Vysoce hodnotí neustálý rozvoj v oblasti "sebeuvědomění". Myslí si, že my lidé máme obrovský potenciál a naším hlavním cílem je objevit ho a rozvíjet. 

Romana Řezníčková

CEO / Lyrix centrum, s.r.o.

Lektorská práce je pro mě synonymem pro otevírání dveří. Jsem lektorka, dveřník, který dveře otevře, a toho, kdo se rozhodne vstoupit, čeká objevování nových úhlů pohledu na vše, co se nachází před ním. Ten pocit, když zahlédnu záblesk v očích někoho, kdo UVIDÍ něco, co neviděl, i když se 100x díval.. ten je k nezaplacení... :-) Miluju život, poznávání nových lidí (třeba ve vlaku) a jejich příběhů (třeba z vlaku :-), oslavy všeho druhu a cestování po světě i návraty domů, na severovýchod Moravy, a pravé máslo.

Simona Šašková

CEO / Simona Šašková

Simona Šašková je profesionální koučka zaměřená na leadership a profesní rozvoj klientů. Kromě klasického koučovacího výcviku absolvovala specializovaný výcvik na používání tzv. Mind Body Method (autor Kathy Pike), která je založená na integrování méně vědomých informací, kterými disponuje naše tělo, a roční výcvik v The Academy of Coaching with Horses v Coloradu. Koučování s koňmi nabízí nejen jednotlivým klientům v rámci dlouhodobého vztahu, ale i firemním skupinám a klientům ostatních koučů, kteří následně s výstupy "od koní" pracují. 

Iveta Štvartáková

Výkonná ředitelka AIK

Poradce pro individuální rozvoj / New Dimension s.r.o.

"Snaž se vyjádřit svou individuální kreativitu, buď správcem své energie, pozoruj, aniž bys soudil." (učení australských domorodců)

Lektorka a koučka vzdělávací společnosti New Dimension ve Frýdku-Místku. Využívá principy práce s kapacitou mozku pomocí neurolingvistického programování. Má radost, když se lidem povede uvěřit síle vlastních představ a pak je realizují.

Martin Vasquez

CEO / IMPRO INSTITUT

Vystudoval Divadelní fakultu AMU Praha a později také Divadelní fakultu JAMU v Brně v rámci doktorského studia. Absolvoval celou řadu výcviků a stáží v oblasti komunikace, a to i v zahraničí, např. v Německu, Rakousku a Francii. Jeho školeními a tréninky od roku 2001 prošlo přes 12 500 zaměstnanců mnoha společností. V zahraničí vedl řadu seminářů, např. v Die VILLA v Německém Lipsku, ve francouzském La Rochelle, polském Krakově nebo v Birminghamu ve Velké Británii. Posledních 17 let se s veškerou vášní věnuje improvizačnímu divadlu. V roce 2012 založil centrum výzkumu a rozvoje improvizace s názvem IMPRO INSTITUT, který připravuje kurzy a workshopy jak pro korporátní klientelu, tak pro veřejnost. V roce 2013 v nakladatelství Grada vydal knihu s názvem Buďte mistry improvizace! a v roce 2015 Trénink mistrů improvizace. 

Libor Vilím 

CEO / TRENINK VILIM

Trenér, kouč a intuitivní inovátor pro obchodní a finanční instituce. 

Adam Wojtovič

CEO / Eschola s.r.o.

Adam Wojtovič je majitel jazykové a vzdělávací agentury Eschola, lektor a kouč. Je tvůrce programu Coaching Concept, který se opakovaně osvědčil při práci s klienty v ČR, na Slovensku a v Rakousku. Nejen že

zvyšuje motivovanost a aktivní zapojení účastníků - je vhodný zejména při práci s tzv. talent poolem, ale také zvyšuje efektivitu dopadu kurzů.

Jana Zouharová

Vedoucí psycholog/CETERAS Profi Brno

"Nezáleží tolik na tom, co vás potká, ale na tom, co s tím uděláte." J. Canfield

Profesionální koučka s mezinárodní certifikací ICF PCC, supervizorka, psycholožka a lektorka. V práci s klienty vychází z odkazu Miltona H. Ericksona, zaměřuje se na transformační koučink a koučink hodnot. Vzdělává ostatní kouče, poskytuje jim mentoring a supervizi.

Kateřina Žaludková

Koučka, lektorka

Absolventka TASC ve Vancouver, Erickson Professional Coach, lektorka, průvodkyně a projektová manažerka, ale také archeoložka, geoložka, hudebnice a cestovatelka.

Dlouhodobě se věnuje studiu dějů na Zemi i v nás, s nekonečnou vášní pro osobní rozvoj. Inspiraci si přivezla ze studií ve Francii, Španělsku, Norsku, Kanadě a Velké Británii. Její cestu rozvoje ovlivnila věda, umění i řada osobností, především Geshe Tenzin Wangyal Rinpoche, Matthias Steurich, Jorge Redtail Hawk, Stanislav Grof, Marylin Atkinson a odkaz M. H. Ericksona. Na jejích workshopech zažijete metody coachingu, zkušenostního učení, principy spirituální praxe a přírody.