OSOBNOSTI KONFERENCE

Mgr. Ondřej Krása

EMCC Accredited Coach at Practitioner level

Rodák z Prahy, vystudoval religionistiku a psychosociální vědy na HTF UK. Od 16 let pracoval na linkách důvěry pro mládež i dospělé a později se začal živit jako konzultant v oblasti soft skills a řízení změn. Paří mezi první generaci koučů v ČR, byl členem stavovské rady v České asociaci koučů. Je ovlivněný gestaltem, systemikou, NLP, procesně orientovanou psychologií a hlavně přes 18 let praxe v koučování a facilitaci skupin převážně v korporacích. Měl vlastní úspěšnou firmu a posledních 8 let se už věnuje čistě práci s klienty. Miluje všechno, co má dvě kola, cestování se svojí rodinou v obytné dodávce nejen po horách a humor 

MgA. Martin Vasques, Ph.D.

Přední český trenér, školitel a mentor

Specializace na umění improvizace, trénink prezentačních a řečnických dovedností, argumentaci, přesvědčování a komunikaci v týmu. Vystudoval Divadelní fakultu AMU Praha a později také Divadelní fakultu JAMU v Brně v rámci doktorského studia. Absolvoval celou řadu výcviků a stáží v oblasti komunikace a to i v zahraničí, např. v Německu, Rakousku a Francii. Jeho školeními a tréninky od roku 2004 prošlo přes 13 500 zaměstnanců mnoha společností. V zahraničí vedl řadu seminářů, V roce 2012 založil centrum výzkumu a rozvoje improvizace s názvem IMPRO INSTITUT, který připravuje kurzy a workshopy jak pro korporátní klientelu, tak pro veřejnost. V roce 2013 vydal knihu s názvem "Buďte mistry improvizace!" a v roce 2015 "Trénink mistrů improvizace". Od roku 2017 zastává pozici Managing Partnera ve firmě Domestique Prague.

Kristína Klimszová

Trenérka NLP, lektorka, koučka

 Výcvik NLP na úrovni "Practitioner" (1996), "Master" (1997) a "Trenér" (2000) absolvovala v International Institute for NLP &MORE v Polsku. V letech 2000 - 2005 jako trenér spolupracovala s Institutem NLP v Praze. Od roku 2006 vede vlastní tréninky NLP zaměřené především na osobní rozvoj.

Během 23 let dobrodružství s NLP měla příležitost poznávat lidi nejrůznějších profesí. Nahlédla do světa pomáhajících odvětví, jako je třeba školství, zdravotnictví nebo sociální služby, charita a také úřady, nejrůznější výrobní firmy, společnosti vyvíjející technologie, spravující finance až po ten nejtvrdší byznys. Svět sportu, svět vědy, svět umění. Bylo jí ctí doprovázet stovky jedinečných osobností k jejich záměrům a cílům.

V roli kouče, nezávislého pozorovatele a průvodce potkává pozoruhodné lidi a jejich životní příběhy. Má to štěstí být u zrodu nových myšlenek a nápadů, odhalování vizí a osobního poslání, u procesů transformace, harmonizace a uzdravování.

Už od dětství Kristinu baví tvořivost v nejrůznějších podobách. Ráda kreslí, vytváří návrhy loutek a scénografie. Spolupracuje na vzniku autorských představení s Divadlem KRAB. Zajímá se také o arteterapeutické aktivity a procesy.

Sylvie Navarová

CEO/ Škola Manažerského Rozvoje s.r.o.

Spolu s kolegyněmi vytvořila výcvik INTECO - Integrativní kouč, který již od roku 2010 realizuje a těší se z úspěchů jeho absolventů integrujících koučovací přístupy a koučink do firemní, soukromé, pedagogické i sociální oblasti. Vystudovala personální management a jednooborovou psychologii. Absolvovala psychoterapeutický výcvik Ericksonovy strategické psychoterapie, kde nyní působí jako lektor budoucích psychoterapeutů. Koučink studovala v 500hodinovém výcviku Systemická supervize a koučování. S Janou Zouharovou připravují pomůcky pro kouče a kariérové poradce, např. Karty STAVY, OBRAZY či pexeso. Koučuje ve firmách, vede psychoterapeutickou praxi, lektoruje kurzy sebepoznání, stress managementu, kariérové poradenství a mnohé další.