Stříbrní partneři konference

Bronzoví partneři konference


Organizační partner konference


Záštita konference

Mediální partner konference

Vyjádření partnerů konference

Eschola jako STŘÍBRNÝ PARTNER

Proč jste se rozhodli podpořit konferenci i letos? Odpověď jednoho z šéfů společnosti a zároveň člena AIKu Adama Wojtoviče:

Rozhodnutí, že Eschola podpoří konferenci i letos, bylo vlastně velice snadné.

1. Realizačnímu týmu se každý rok daří připravit velice zajímavý program a pozvat skvělé a inspirující hosty - už se velice těšíme na ty letošní!

2. Baví nás atmosféra celé akce - je velmi přátelská, otevřená a navíc "regionální" v tom nejlepším slova smyslu.

3. Třetím důvodem pak bylo to, že sami se z kapacitních důvodů nejsme schopni aktivně zapojit do příprav - a od kolegů realizátorů vím, že za tím vším, co v termínu 19. - 20.10. proběhne, je neuvěřitelný počet hodin a hodin jejich úsilí a práce. Naše podpora jako stříbrného partnera konference směřuje tedy kromě návštěvníků také jako forma poděkování těm, kdo zajišťují, že se celá tahle skvělá a inspirující akce vůbec koná.

Děkuji moc a těším se s Vámi společně na viděnou v říjnu!


Letošním stříbrným partnerem konference je vzdělávací společnost Adult Edu. Její majitelka Jana Mynářová odpovídá na otázky:

  • Proč jste se i letos rozhodli opět podpořit konferenci Koučink v praxi?

S konferencí jsem propojená již po mnoho let jako přednášející, organizátorka třetího a čtvrtého ročníku, a od loňského roku i jako sponzor. Konference Koučink v praxi mě prostě baví, a proto ji chci podpořit!

  • Co máte na konferenci Koučink v praxi jako jeho dlouholetí podporovatelé nejraději?

Nejraději mám přátelskou kolegiální atmosféru, a vždy nějakou nečekanou novou inspiraci, která přijde odněkud, odkud bych ji nečekala. Z posledního ročníku mohu zmínit například workshop divadelní improvizace, kam se mi původně ani moc nechtělo, a nakonec z toho byl nejvysmátější zážitek z konference.


Myšlení bez hranic - Dáša Urbancová

Proč Dáša Urbancová již podruhé finančně podporuje konferenci Koučink v praxi? Zde její odpověď:

  • Protože je mi s kouči v AIK prostě super.
  • Protože peníze byly, jsou a budou ... a chci žít teď a tady ... chvíle štěstí, kamarádství, kreativity a osobní podpory mohou být pomíjivé.
  • Protože chci, aby naše konference byla NEJ :-)

AKORD - kulturní a společenské centrum Ostrava-Zábřeh

Proč se již potřetí koná konference zrovna v Akordu? Jednatelka Darina Daňková odpovídá:

Kde jinde by se konference měla konat, když ne u nás? Příjemné prostory, výborný catering, skvělý personál, několik různorodých konferenčních místností, hotel přímo v budově pro přespolní, jednoduché parkování... a také mé přímé osobní spojení s Asociací integrativních koučů.

Je naším potěšením, že tolik výrazných osobností, úžasných lidí, pestrých emocí, zajímavých setkání můžeme zažít u nás v Akordu. A letos to bude ještě větší pecka než loni. Těšíme se na to všechno!


Proč je společnost New Dimension již počtvrté partnerem konference? Odpovídá obchodní ředitelka Lenka Chýlková:

Rozhodnutí, zda New Dimension bude partnerem letošní konference bylo rychlé. Víme, že kvalita konference je vždy velmi vysoká. Vyjadřujeme tím také naši dlouhodobou aktivní spolupráci s Asociací integrativních koučů. Iveta Štvartáková je druhým rokem výkonnou ředitelkou asociace, Radka Šušková vede konferenční tým a Zlatka Strnadlová je pravidelným koučem, který na konferencích vede své workshopy. Poslání Asociace integrativních koučů je pro nás naplněním toho, jak vnímáme koučink i v naší společnosti. Těším se na celý program dvoudenní konference, už teď si vybírám přednášky a workshopy, kterých se zúčastním, a taky se těším na přestávky. Je to pro každého příležitost setkat se u kávy a úžasného cateringu se zajímavými lidmi a sdílet vše, co se na konferenci děje.


Ředitel Sdružení pro rozvoj Moravskoslezského kraje odpovídá Radúz Mácha odpovídá na otázku, proč se letos rozhodli podpořit konferenci Koučink v praxi

Koučink podporuje rozvoj osobnosti, uvolňuje skrytý vnitřní potenciál, startuje kreativitu a podnikavost, pomáhá měnit zažité přístupy a překonané stereotypy a potažmo tak napomáhá rozvoji společnosti a světa kolem nás. Vyvážený rozvoj našeho regionu a jeho obyvatel je základní motto našeho Sdružení pro rozvoj MSK. A právě koučink může být tím partnerstvím, jehož posláním je jak definování konkrétních klíčových strategických cílů, tak zároveň vytvoření takové struktury, podpory a optimálního motivačního prostředí, jež vytyčené cíle úspěšně realizují.