Zlatý partner


Stříbrný partner

Bronzoví partneři

Organizační partner

Mediální partneři

Vyjádření partnerů konference

Zlatým partnerem letošního ročníku je Škola manažerského rozvoje. 
Jednatelka PhDr. Sylvie Navarová odpovídá na pár otázek:

Konferenci Koučink v praxi podporujete již od samého počátku. Co Vás vedlo letos k tomu, že jste se stali rovnou zlatým partnerem?

Škola manažerského rozvoje s.r.o. už osmým rokem realizuje koučovací výcviky INTECO - Integrativní kouč, v době konference poběží výcvik už počtrnácté. Jako lektorky výcviku jsme stály u zrodu AIK i 1. konference Koučink v praxi. Konference je rok od roku lepší a lepší díky úžasné práci realizačního týmu a členů AIK - často absolventů INTECO. A letošní téma konference přímo rezonuje s tím, jak nad životem já osobně přemýšlím - když jsme v psychické a fyzické rovnováze, pak život žijeme (ne přežíváme) a zvládáme mnohé. Téma rovnováhy v životě je nejčastějším tématem mých klientů jak koučovacích, tak terapeutických. Velmi ráda klienty k nalezení jejich vlastní rovnováhy provázím.

Konference se pravidelně zúčastňujete i aktivně, vedete workshopy či přednášky. Co Vám to přináší?

Realizace workshopů či přednášek je pro mne vždy podnětem k přípravě smysluplného sdělení dle tématu konference a představení části mé práce s klienty. Ráda se podělím o to, co umím, s ostatními. Když si posluchači odnesou něco, co mohou využít ve svém životě, tak to mne velmi těší, a proto to dělám.

Prosím popřejte letošní konferenci pár slov do vínku 😊

Sebelepší program či lektor se neobejde bez aktivních a akčních posluchačů, kteří mají zájem dozvědět se něco nového. A právě takoví lidé se konference Koučink v praxi účastní, takže o úspěch letošní konference nemám obavy :) Přeji nám všem účastníkům pohodové naladění a mnoho zajímavých postřehů, které využijeme ve své praxi ku prospěchu klientů i ve vlastním životě!


Eschola jako STŘÍBRNÝ PARTNER


Letošním stříbrným partnerem konference je vzdělávací společnost Adult Edu.


Dáša Urbancová je nejen členkou AIK, ale také dlouholetou partnerkou naší konference.

Konferenci Koučink v praxi podporujete jako partner již několik let. Jaká 3 slova nejlépe vystihují Vaše partnerství?
kamarádství, inspirace, sny

Konference se také pravidelně zúčastňujete. Co Vám to přináší?

Moc se na konferenci těším. Potkávám se na ní s lidmi, se kterými si mám co říct, kteří mě svými myšlenkami posunují dál, kteří mě inspirují a posouvají k dalším aktivitám.

Na co se na letošní konferenci nejvíce těšíte?

Rovnováhu ve svém životě řeším stále - jak tu svou fyzickou, tak psychickou. Ne vždy si s ní vím rady ... a tak se těším, že si zobnu některé podněty z řady workshopů a svou rovnováhu trošku vyvážím.


AKORD - kulturní a společenské centrum Ostrava-Zábřeh

Dům kultury Akord je již prověřeným partnerem pro pořádání konference AIK. Jak vzájemnou spolupráci vnímá jednatelka Akordu Darina Daňková?

Konference se letos již počtvrté koná v Akordu. Čím je pro Vás spolupráce právě na této konferenci zajímavá?

Sama jsem členkou Asociace integrativních koučů, která konferenci pořádá. A tak považuji za téměř samozřejmé, že se odehrává u nás. 😊 Dva dny, kdy se konference koná, je Akord nabitý zajímavými lidmi, inspirující atmosférou, krásnými setkáními, obohacující energií. A naopak Akord nabízí velmi příjemné a variabilní prostory, catering, který si každý rok účastníci velmi chválí, ubytování v hotelu přímo u nás, dostatek míst pro parkování. Jsem za vzájemnou synergii moc vděčná.

Co máte na konferenci Koučink v praxi jako její dlouholetí podporovatelé nejraději?

Jednoznačně atmosféru, kterou tvoří zajímaví lidé, nabitý program a pulsující energii.

Na co se na letošní konferenci nejvíce těšíte?

Na všechno! Jako každý rok. 😊
Ráda se potkávám se "starými známými" a seznamuji s novými tvářemi. Zvědavá jsem na nové osobnosti, které letos na konferenci vystoupí. A nakonec mě jako členku konferenčního týmu potěší pozitivní zpětná vazba od účastníků... 


New Dimension je letos již popáté partnerem konference Koučink v praxi. Proč tomu tak je, nám poodhaluje obchodní ředitelka Lenka Chýlková.

Konferenci Koučink v praxi podporujete jako partner již několik let. Jaká 3 slova nejlépe vystihují Vaše partnerství?

Bronzové, smysluplné, lidské

Konference se také pravidelně zúčastňujete. Co Vám to přináší?

Konference je každým rokem nabitá energií. Potkáváme zde spoustu inspirativních lidí, nacházíme nové podněty a nápady, které chceme hned vyzkoušet v praxi. Pro mne i mé kolegyně a kolegy kouče z New Dimension je účast na konferenci jasnou volbou.

Na co se na letošní konferenci nejvíce těšíte?

Zajímají mne nové trendy, metody a techniky koučinku. Těším se na přednášející a moderátory workshopů, na všechny myšlenky, které přijdou s každým zajímavým tématem. A motivací jsou pro mne i lidé, se kterými se můžu setkat v příjemném prostředí u kávy či v rámci doprovodného programu. Těším se na vše, čím mě letošní ročník překvapí.