PŘEDNÁŠKY

Darina Daňková

"Partnerstvím k rozvoji"

Navážeme na první projekt a představíme jeho pokračování... Jak tentokrát dopadne spojení tří: koučovaného (člověka, který si koučování finančně nemůže dovolit) -kouče (člena Asociace integrativních koučů) - patrona (zástupce komerční sféry, který projekt financuje)?

František Hroník

"Cílevědomý koučink"

Jsme různými lidmi v různých situacích. O koučinku a cílevědomém koučinku.

Je koučink životní filozofií, či dokonce ideologií, nebo jen metodou? A patří do koučinku nějaká moudra? Prozrazovat či objevovat? Je to jen a jen na koučovaném, aby si ta moudra objevil? Budeme se zabývat různými dilematy, se kterými se můžeme v koučinku potkat. A budeme si klást další otázky. Například: Když tedy koučink není o otázkách, které klademe koučovanému, tak co jiného? Zodpovíme si, co je cílevědomý koučink. Je tradiční, či netradiční? Je to vůbec podstatné?


Simona Šašková

"Partnerství s koňmi při koučování"

Důvěra v proces, emoční inteligence, hluboké naslouchání bez agendy, zvýšení uvědomění pro klienta i kouče, pochopení svých životních vzorců a strategií.

Koně tyto atributy nabízejí v interakci s lidmi přirozeně a automaticky, a mohou tak být těmi nejlepšími partnery pro koučování, jaké si můžeme pro své klienty přát. Koučování s koňmi generuje podněty užitečné pro dlouhodobý koučovací vztah.

Prostřednictvím koní se tyto těžko uchopitelné kompetence stávají naprosto jasnými a efektivními nástroji, kterými by měl každý kouč disponovat.

Jan Roule 

"Koučink identity a využití PCM v praxi"

Nejtěžší otázka - Kdo jsem?

Osobní značka jako ukotvení v prostoru

Způsoby vnímání světa

6 typů osobností podle Taibi Kahlera

Využití při koučinku a leadershipu

Sylvie Navarová

"Integrace v koučování a integrace koučování v praxi"

Formy integrativního koučinku jsou rozmanité, stejně jako jsou rozmanití a zajímaví integrativní koučové. Příspěvek se bude zabývat důvody a způsoby integrace v koučování a přizváni k prezentaci jedinečných pojetí integrace koučování v praxi budou úspěšní absolventi koučovací výcvik INTECO - Integrativní kouč.

Jana Zouharová

"Motivace partnerství a proměny"

Motivace klientů a proměny (nejen) jejich zakázek na koučování v rámci partnerství (a přátelství) s vysokými školami. Zkušenosti napříč časem aneb v čem jsou (budou) lidé jiní. Práce s motivací v koučovacím procesu.

Romana Řezníčková

"Myšlenka dne"

Kdo je dveřník? No přece Romana Řezníčková - skvělá moderátorka naší konference. "Lektorská práce je pro mě synonymem pro otevírání dveří. Jsem lektorka, dveřník, který dveře otevře, a toho, kdo se rozhodne vstoupit, čeká objevování nových úhlů pohledu na vše, co se nachází před ním. Ten pocit, když zahlédnu záblesk v očích někoho, kdo UVIDÍ něco, co neviděl, i když se 100x díval.. ten je k nezaplacení... :-) Miluju život, poznávání nových lidí (třeba ve vlaku) a jejich příběhů (třeba z vlaku :-), oslavy všeho druhu a cestování po světě i návraty domů, na severovýchod Moravy, a pravé máslo.